Bert Durlinger Sittard

Pigeons for long distance

Login Form

Stamduiven

Nu Online

None

11e Nat Perpignan  13e Nat Pau  11e Nat Dax  5e Prov Argenton  11e Nat Marseille  34e Nat Dax zlu  62e Nat Marseille 62e Nat Perpignan 70e Nat Marseille 99e Nat Pau

Programma 2016

      Reisprogramma Afdeling Limburg 2016   Afstanden ca. tot Geleen

 

Nr

Wedvlucht

Soort

Afst.

**

Start

Tijd

Dat.

Inzet.

Dat.

Loss.

Loss

 

Vr. Kst

Aantal

P  -  C

01

Marche

Vitesse  Z   1   

90

19.30

01/04

02/04

4

55

31- 27

02

Marche

Vitesse  N   1

90

18.30

02/04

03/04

2

55

31 - 27

03

Charleville

Vitesse        2

155

19.30

08/04

09/04

1

55

31 - 27

04

Rethel

Vitesse        3

195

19.30

15/04

16/04

1

55

31 - 27

05

Marche

Tussenvl.    1

90

19.30

19/04

20/04

N&Z

55

31 - 27

06

Reims

Vitesse        4

230

16.00

23/04

24/04

1

60

30 - 26

07

Charleville

Tussenvl.    2

155

19.30

26/04

27/04

N&Z

55

31 - 27

08

Epernay

Vitesse        5

250

16.00

30/04

01/05

1

70

30 - 26

09

Rethel

Tussenvl.    3

195

19.30

03/05

04/05

1

55

31-  27

10

Sezanne

 Midfond      1

290

14.00

05/05

07/05

1

75

30 - 26

11

Reims

Tussenvl.   4

250

19.30

10/05

11/05

1

60

30 - 26

12

Sens

Midfond       2

360

19.30

12/05

14/05

1

90

26 - 22

13

Epernay

Tussenvl     5

250

16.00

17/05

18/05

1

70

30 - 26

14

Lorris

Midfond       3

415

19.30

19/05

21/05

limb

90

26 - 22

15

Issoudun

Eend fond   1     

525

19.30

26/05

28/05

limb

130

26 - 22

16

Rethel

Vitesse       6

195

19.30

27/05

28/05

1

55

31 - 27

17

Lorris

Midfond       4

415

20.00

02/06

04/06

limb

90

26 - 22

18

Valences

Grote fond  1

675

20.00

03/06

05/06

limb

130

26 - 22

19

Argenton

Eend.Fond 2

580

19.30

09/06

11/06

limb

130

26 - 22

20

Rethel

Vitesse       7

195

18.30

10/06

11/06

1

55

31 - 27

21

Pau

ZLU

970

 

13/06

17/06

Int.

 

 

22

St. Vincent

Meerd.f O   1

975

20.00

14/06

17/06

Nat.

160

22 - 19

23

Lorris

Mid.fond      5

415

20.00

16/06

18/06

Limb

90

26 - 22

24

Bordeaux

Meerd.f O/J2

820

20.00

21/06

24/06

Nat

160

22 - 19

25

Agen

ZLU Oud

830

 

20/06

24/06

Int.

 

 

26

Agen

ZLU jarige

830

 

20/06

24/06

Int.

 

 

27

Montlucon

Eend.fond   3

550

19.30

23/06

25/06

limb

130

26 - 22

28

Rethel

Vitesse       8

195

19.30

24/06

25/06

1

55

31 - 27

29

Barcelona

ZLU

1100

 

26/06

01/07

Int.

 

 

30

Bergerac

Grote fond 2

790

20.00

29/06

02/07

limb

160

22 - 19

31

Gien

Midfond       6

440

19.30

30/06

01/07

limb

105

26- 22

32

Marche

Jonge Z      1

90

19.30

01/07

02/07

4

55

31- 27

33

Huy

Jonge N      1

90

18.30

02/07

03/07

2

55

31 -27

34

Dax

Meerd.f O/J3

830

20.00

05/07

08/07

Nat

160

22- 19

35

St. Vincent

ZLU

960

 

04/07

08/07

Int.

 

 

36

Chaterauroux

Eend.fond   4

550

20.00

07/07

09/07

Nat

130

26 - 22

37

Marche

Jonge Z      2

90

19.30

08/07

09/07

4

55

31 - 27

38

Marche

Jonge N      2

90

18.30

09/07

10/07

2

55

31 - 27

39

Marseille

ZLU

ZLU

850

11/07

15/07

Int.

 

 

40

Agen

Meerd.f O/J4

830

20.00

12/07

15/07

Nat

160

22- 19

41

Gien

Midfond       7

440

19.30

14/07

16/07

limb

105

26- 22

42

Charleville

Jonge         3

155

19.30

15/07

16/07

2

55

31- 27

43

Narbonne

ZLU

895

 

18/07

22/07

Int.

 

 

44

Cahors

Grote fond  3

820

20.00

20/07

23/07

limb

160

22 - 19

45

La Souterain

Eend.fond   5

615

20.00

21/07

23/07

limb

130

26 - 22

46

Rethel

Jonge      4

195

19.30

22/07

23/07

1

55

31 - 27

47

Perpignan

ZLU

945

 

25/07

29/07

Int.

 

 

48

Tarbes

Meerd.f O/j 5

960

20.00

26/07

29/07

Nat

160

22 - 19

49

Reims

Jonge       5

230

16.00

30/07

31/07

1

60

30 - 26

50

Limoges

Grote fond  4

660

20.00

03/08

06/08

limb

160

22 - 19

51

Sezanne

Jonge        6       

290

14.00

06/08

07/08

Limb

75

30 - 26

52

Melun

Jonge         7

335

19.30

11/08

13/08

Limb

90

26 - 22

53

Sens

Jonge         8

360

19.30

18/08

20/08

limb

80

26 - 22

54

Marche

Navlucht Z  1

90

19.30

19/08

20/08

4

55

31 – 27

55

Huy

Navlucht N  1

90

18.30

20/08

21/08

2

55

31 – 27

56

Gien

Jonge         9

440

19.30

25/08

27/08

Nat.

105

26 - 22

57

Marche

Navlucht Z  2

90

19.30

26/08

27/08

4

55

31 - 27

58

Marche

Navlucht N  2

90

18.30

27/08

28/08

2

55

31 - 27

59

Charleville

Navlucht     3

155

19.30

02/09

03/09

2

55

31 - 27

60

Rethel

Navlucht     4

195

19.30

09/09

10/09

1

55

31 - 27

61

Reims

Navlucht     5

230

16.00

17/09

18/09

1

60

30 - 26

62

Sezanne

Sluitvlucht

290

14.00

24/09

25/09

limb

75

30 - 26


 

         De starttijden van de ophaaldienst:

         Op werkdagen (ma. t/m vrij. ) starten de ophaaldiensten op 19.30 uur, m.u.v. 1 – Daagse Fond,

         de Grote Fond en Meerdaagse Fond – vluchten, deze starten om 20.00 uur.

         De vluchten op zaterdag om 18.30 uur, m.u.v. Reims en Epernay om 16.00 uur en

               Sezanne om 14.00 uur.